Witamy

  • Najnowsze

    Aktualności

      • 🌞 Bezpieczne wakacje – pamiętajmy o bezpieczeństwie !

      • 27.06.2026
      • ▶️Admin

        Wakacje to czas odpoczynku, zabawy i niezapomnianych przygód. Aby letni wypoczynek był radosny i bezpieczny, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

        🌞 Bezpieczeństwo nad wodą

        ➖Kąpiemy się tylko w miejscach strzeżonych przez ratowników.
        ➖Nigdy nie wchodzimy do wody bez opieki osoby dorosłej.
        ➖Nie skaczemy do nieznanej wody i nie przeceniamy swoich umiejętności pływackich.

      • 🌞 Bezpieczne wakacje – pamiętajmy o bezpieczeństwie !: Czytaj więcej
      • 🍫 Warsztaty czekoladowe

      • 22.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst i zdjęcia: Paulina Bednarek

        📅 W dniu 22 czerwca uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach czekoladowych zorganizowanych przez Gminny Dom Kultury w Burzeninie. Było to niezwykle słodkie i pełne radości spotkanie, podczas którego dzieci mogły rozwijać swoją kreatywność oraz przygotować niepowtarzalne upominki dla swoich tatusiów. 👨‍👧‍👦🎁

      • 🍫 Warsztaty czekoladowe: Czytaj więcej
      • 🚴‍♂️Pierwsze „prawo jazdy” – karty rowerowe!

      • 17.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst i zdjęcia: Sabina Lubańska

        Uczniowie klasy 4 odebrali swoje pierwsze „prawo jazdy” czyli karty rowerowe! 🎉📄

        Dokument ten otrzymali wszyscy uczniowie, którzy pomyślnie zdali egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Podczas części praktycznej uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością bezpiecznej jazdy na rowerze, pokonując tor przeszkód oraz wykonując zadania w miasteczku ruchu drogowego. 🚲🛣️🚦

      • 🚴‍♂️Pierwsze „prawo jazdy” – karty rowerowe! : Czytaj więcej
      • 🎡🎢 Mandoria – Miasto Przygód

      • 17.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst i zdjęcia: Uczestnicy

        Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny odwiedzili Park Rozrywki Mandoria – Miasto Przygód. Tym razem w niezapomnianą podróż pełną emocji i atrakcji wybrali się uczniowie klas starszych. 😊

        Wyjazd był doskonałą okazją do odpoczynku, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu w wyjątkowym miejscu, które przenosi swoich gości do świata renesansowego miasta pełnego przygód. Mandoria jest największym w Europie całorocznym parkiem rozrywki pod dachem i oferuje ponad 30 atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

      • 🎡🎢 Mandoria – Miasto Przygód : Czytaj więcej
      • 📚🦁 Lapbooki do lektury

      • 17.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst:Alina Ludwicka - Strzelec, zdjęcia: Alina Ludwicka - Strzelec

        📚🦁 Lapbooki do lektury „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” 🦁📚

        Uczniowie klasy 5 pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego, pani Aliny Ludwickiej - Strzelec, wykonali niezwykle pomysłowe lapbooki poświęcone lekturze „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” autorstwa C. S. Lewis.

      • 📚🦁 Lapbooki do lektury: Czytaj więcej
      • ❤️🤍 Wyróżnienie dla opiekuna Szkolnego Koła PCK

      • 17.06.2026
      • ▶️Admin

        ❤️🤍 Wyróżnienie dla opiekuna Szkolnego Koła PCK 🤍❤️

        Z okazji obchodzonego 8 maja Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, upamiętniającego rocznicę urodzin założyciela Czerwonego Krzyża – Henriego Dunanta, w siedzibie Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach odbyła się uroczystość wręczenia okolicznościowych odznaczeń. 🎖️

      • ❤️🤍 Wyróżnienie dla opiekuna Szkolnego Koła PCK : Czytaj więcej
      • Wizyta zagranicznych gości w naszej szkole

      • 11.06.2026
      • ▶️Admin

        7 czerwca 2026 r. gościliśmy w naszej szkole nauczycieli i przedstawicieli włoskiej Gminy Albizzate. Wizyta odbyła się w ramach rozwijającej się współpracy międzynarodowej.

        Warto przypomnieć, że 28 czerwca 2025 r. przedstawiciele gmin podpisali uroczysty akt formalizujący współpracę między włoską Gminą Albizzate a Gminą Burzenin. Celem współpracy jest rozwijanie kontaktów i wymiana doświadczeń w zakresie kultury, edukacji, gospodarki oraz życia społecznego.

      • Wizyta zagranicznych gości w naszej szkole: Czytaj więcej
      • 🌳Przygoda w lesie

      • 11.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst:Agnieszka Tyszkiewicz, zdjęcia: Dorota Wysota, Agnieszka Tyszkiwicz

        🌳🌲 Przygoda w lesie – wycieczka do Pyszkowa! 🌲🌳

        Jak co roku nasze przedszkolaki wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Punktu Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Pyszkowie. 😊

        Na miejscu serdecznie przywitał nas pan leśniczy Zbigniew Wzgarda, życząc wszystkim wielu ciekawych wrażeń i niezapomnianych chwil spędzonych w lesie. 🌿🐾

      • 🌳Przygoda w lesie: Czytaj więcej
      • 🥗🍎Akces Szkoły Promującej Zdrowie

      • 03.06.2026
      • ▶️Admin

        📅 2 czerwca w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość związana z otrzymaniem Akcesu wstąpienia do Regionalnej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie. Wydarzenie było podsumowaniem działań realizowanych w bieżącym roku szkolnym w ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie, którego hasłem przewodnim było: „Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna kluczem do dobrego samopoczucia i nauki”. 🍎🏃‍♀️🚴‍♂️

      • 🥗🍎Akces Szkoły Promującej Zdrowie: Czytaj więcej
      • 💖🌷 Dzień Matki u starszaków

      • 03.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst: i zdjęcia: Dorota Wysota

        🌷Przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny, podczas którego nasza sala wypełniła się uśmiechem, wzruszeniem i dumą. 😊✨ Dzieci zaprezentowały swoje talenty poprzez taniec, piosenki, wiersze oraz teatrzyk. 🎶🎭 W ten sposób wyraziły swoją miłość i wdzięczność za troskę, ciepło oraz codzienne wsparcie swoim Mamusiom. 👩‍👧‍👦❤️

      • 💖🌷 Dzień Matki u starszaków: Czytaj więcej
      • 🎉 Radosne obchody Dnia Dziecka! 🎈

      • 03.06.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst: i zdjęcia: Sabina Lubańska

        Dzień Dziecka, to wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez grono pedagogiczne przy wsparciu Rady Rodziców, dostarczyło uczniom wielu niezapomnianych wrażeń oraz mnóstwa wspaniałej zabawy. 😊

        Obchody rozpoczęły się o godzinie 8:00 na placu szkolnym, gdzie Dyrektor Szkoły, pani Jolanta Lechowicz, serdecznie powitała wszystkich uczniów i nauczycieli. Po krótkim przemówieniu dzieci zostały zaproszone do wspólnego piknikowania oraz korzystania z atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. 🎊

      • 🎉 Radosne obchody Dnia Dziecka! 🎈: Czytaj więcej
      • 🎢🏰 Wycieczka do Mandorii ...

      • 27.05.2026
      • ▶️Admin, ©️Tekst: i zdjęcia: Sabina Lubańska

        ... pełna emocji i świetnej zabawy! 😄🎡

        W dniu 26 maja uczniowie klas I – V wybrali się na pełen atrakcji wyjazd do Parku Rozrywki Mandoria 🏰✨.

        Przed wyjazdem wszyscy oczywiście złożyli swoim Mamom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta 💐❤️ i pozwolili im tego dnia choć troszkę odpocząć 😀.

      • 🎢🏰 Wycieczka do Mandorii ... : Czytaj więcej
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia